KOMPLEKSI TURISTIK LIRO, VLORE

Kompleksi Turistik Sportiv LIRO me nje pamje te mahnitshme ne brigjet e detit Jon ju ofron sherbime fantastike ne te gjitha ambjentet e tij.
Tre bare me pamje nga deti me nje sherbim te kulturuar,restoranti me specialitete italjane dhe kenaqesia e te ndenjurit nen hijen e fikut.
Dhomat me te reja te ketij viti te areduara ne menyre moderne dhe elegante dhe nje suite luksoze me hidromasazh,sauna dhe pamjen e mrekullueshme te Karaburunit,Sazanit dhe Zvernecit te zhytura ne det.
Nqs flasim per det nuk mund te lem pa permendur sportet e ujit si Parasailing,Ski,Kanotazh,Zhytje nenujore dhe shetitje turistike me skaf ne brigjet e ishullit dhe gadishullit.

Kontaktet mob:

+355 69 40 56 211
+355 69 24 92 001
fax +355 69 44 07 34

0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info