PER TE KALUAR PUSHIMET TUAJA,TE PA HARRUARA NE REZIDENCEN JAZOJ, RADHIME

REZIDENCA JAZOJ NJOFTEN TE GJIITHE ....    , SE JAN HAPUR PRENOTIMET PER SEZONIN VEROR .  TEK  NE  DO TE GJENI AMBJENTE ,QETESUESE DHE KOMODE,SI PER TE RRITUR  DHE FEMIJE ,LARG STRESIT DHE ZHURMES TE PERDITESHME,REZIDENCA JAZOJ   DISPONON:20 HYRJE ,SI PER FAMILIARE DHE PER CIFTE ,HYRJET JANE TE COMPLETUARA  NE MENYRE  BASHKOHORE ,( ME GUZHINE      GATIMI  TE  PLOTESUARA  ME TE GJITHA  PAISJET E GUZHINES,) FRIGORIFER  , TV, KONDICIONER,.DHOMA  GJUMI SHUME TE REHATSHME, TE GJITHA ME PAMJEN NGA DETI  ,DHE ME BALLKONE PER TE SHIJUAR ME TEPER BUKURIN E DETIT ,,DHE PERENDIMIN ,MAHGJEPS,MIDIS GADISHULLIT TE KARABURUNIT,DHE ISHULLIT TE SAZANIT(  UJE DHE  DRITA 24  ORE)    NE (REZIDENCEN JAZOJ)    DO TE GJENI,,  SHERBIM SHEMUBLLOR  DHE TE SHPEJT.OFROHEN SHERBIME BARI,DHE GATIME ZGARE  ,MUZIK PER TE KALUAR SA ME BUKUR MBREMJET E MBREKULLUESHME NE BREGTETIN E BUKUR   TE RADHIMES  .ETJ  .JU  GARANTOJME PUSHIME  TE PA HARRUESHME.

PER ME SHUME INFORMAZION  JU LUTEM TE NA KONTAKTONI NE KETE    nr  ,mob- 00355682414447  , ose  ne adresen   te e-mail: bruna-80@live.it   JU MIRPRESIM.   PER TE KALUAR PUSHIME SA ME TE ,,TE BUKURA DHE TE PAHARRUARA ME NJE MIRPRITJE,,DHE KUJDES TE VECANT, PER TE GJITHE ATA QE DESHIROJNE TI KALOJNE PUSHIMET E TYRE  MIDIS NESH.

NJOHJE  PERFEKTE  E GJUHES  ITALIANE

ARDESA

REZIDENCA  JAZOJ     

RRUGA  VLORE-ORIKUM                                      

MOB:00355682414447

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info