KAMPI VEROR BONGO’S-DHERMI

Kampingu ndodhet ne nje nder plazhet me mrekullueshem te vendit (dhermi) dhe 30 m afer bregdetit (ngjitur havana club)
Kampi ndodhet ne nje tarace toke nga e cila e shef detin e magjishem l nga lart..
Fjetja zhvillohet neper tenda te bollshme dhe shume te rehatshme te cilat jane te pajisura me dyshek , jastek , çarçaf por qe gjithsesi keshillohet te keni shtrojet tuaja personale....pastertia eshte rregulli yne NR 1 :))
Kampi eshte i pajisur me kabina plastike per nevojat personale dhe me dushe me uje te rrjedhshem qe nuk do ju mungoje asnje sekonde..
Brenda kampit ndodhet kuzhina e hapur verore e cila eshte gjate gjithe kohes ne sherbim te pushuseve qe mos t'ju mungoje ASGJE.

Bar Cocktails & Drinks 24ore NON STOP
Cmimi: 1000 leke/nata (ushqimi i perfshire)
Deejay & Music
JU MIREPRESIM NE KAMPINGUN TONE !
Per me shume info kontaktoni ne: +355692178844 Semidion Daja
+355695707380 Gjergj Kolezi

E-mail: dionikampi@yahoo.com

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info