HOTEL ALBION, PLAZH DURRES

HOTEL ALBION I VENDOSUR NE ZEMER TE PLAZHIT DURRES 3 MIN NE KEMBE NGA DETI , NJE NDERTESE TRE KATE . Hoteli ofron 18 apartamente gjithsej 30 dhoma te ndara ne 9 dhoma romantike per cifte me atmosfere intime, 6 apartamente familjare,3 suita mikprites.

Hotel ALBION eshte hotel ri I ndertuar me 2010 i vendosur ne zemer te plazhit DURRES
I vendosur ne nje ndertese me 10 kate ne tre kate te larta 3 min me kembe nga deti, me pamje te mrekulleshme te detit nga lindja dhe pamje panoramike nga perendimi.
Hoteli ofron 18 apartamente LUKSI me 30 dhoma te ndara ne 9 dhoma romantike per cifte me atmosfere intime, 6 apartamente familjare funksionale , dhe 3 suita mikpritese.
Luksi I dhomave eshte ideal per nje pushim te plote te turisteve, cifteve , sidomos per Muajin e mjaltit ne te gjithe sezonin pranvere - vere- vjeshte.Pushimet familjare jane te kendshme ne suitat dhe apartamentet e rehatshme qe ngjajne me shtepi te embla pushimi.
Dhomat jane mobiluar me shije te holle dhe harmonike ne stilin modern.
Ato kane ballkone te bollshem dhe me hapesire per te pire nje kafe ose te veshtrosh detin dhe perendimin e mrekullueshem te diellit.
Ajeri I kondicionuar,te shtruara me parket laminat, tualete private me kabina dushi dhe hidromasazh.
Celes me karte,kabell satelitor,minibar, sistem audio,internet,ashensor , kend lojerash per femije, wireless free ne bar.
Ofron nje bar te jashtem te gjelberuar dhe pub te brendshem, te tipit gjerman birre te fresket te sjelle direkt nga minifabrika qe i bejne drekat dhe darkat e fresketa.
RESTORANT AMANTIA OFRON GUZHINE TRADICIONALE DHE MESDHETARE ME CMIME KONKURUESE.

ADRESA:L.13.rr.”Pavaresia”50 m nga rruga kryesore
Tel:052 261435,261530,Mobil:0692068315
Email: albionhotel88@yahoo.com

OFERTE
Te nderuar zoterinj,
Stafi I Hotel Albion ka kenaqesine te Bashkepunoje me juve me nje interes te ndersjellte,duke ju prezantuar paketat tona turistike si me poshte:
PAKETA WEEKEND
Kjo pakete eshte per tre dite premte ,shtune,diel,qe organizohet cdo jave per 52 jave te vitit.
DITA E PARE
Ora 20 mberritja ne Durres,akomodomi ne Hotel Albion,
Dita e dyte e Shtune:
Ora 7-9 Mengjesi
Ora 9.30 Nisja per ne Qytetin e Beratit
Ora 11.30 – 14.30 Vizite Ne Qytetin e Beratit,Kalaja,Muzeu I Onufrit,Kishat,etj.
Ora 16.30 Nisja per Ne Kalane e Ardenices
Ora 19.00 mberritja ne Durres,Hotel pushim
Ora 21 darka ne Hotel Albion me Muzike Live
Dita e Trete e Diel:
Ora 9- 12 Vizite ne Qytetin e Durresit,Amfiteatri,Kulla,Muzeu Arkeologjik,
0ra 12.30 nisja per ne Qytetin e Krujes,Vizite Ne Kala,dhe Muzeu I Skenderbeut
Ora 14.Kthimi
ADMINISTRATORI
AHMET TUSHA

Tel: 0355692068315

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info