PORTO PALERMO-DHERMI-BOSH TOUR

Porto Palermo-Dhermi-Borsh 30 Prill-1 Maj
Me vetem 4,900 leke kaloni nje fundjave fantastike!!!!
Ne cmim Perfhsihen: Udhetimi, Mengjesi, Darka, Fjetja (Gabina Druri, Porto Palermo)
Nisja te Shtunen 0ra 7:00 dhe kthimi te Dielen 21:00(30 Prill-1 Maj)
Afati Fundit i Rezervimeve data 29 Prill
Kontakt: +355 69 26 41 798
Nje fundjave mjaft interesante e mendura qe te kalojme nje moment te paharrueshem...
Nisemi te shtunen ne mengjes...ne oren 7:00 me ndalesat qe do bejem rruges... nje nder to do jete dhe LLogaraja rreth ores 12:00 jemi ne Porto Palermo. Pasi Akomodohemi ne Gabinat prej druri, te fshatit turistik AGAVIA VILLAGE ne nje ambjent mjaft piktoresk... Nisemi te drekojme ne Borsh... nje shetitje ne breg per te pare ate vend aq te mrekullushem ne nje kohe te tille... rreth ores 19;00 jemi perseri ne Porto Palermo...
Aty nisim festen per nje mbremje vertet te vecante ne bregdet... Zgara, Birrat, Muzika dhe nje zjarr i madh do ta bejne akoma me fantastike atmosferen... (Nuk e di se cfare plani keni ju por ne mendojme qe ta presim lindjen e djellit :P)
Te nesermen (te neserme i thencin :p)mengjesi do sherbehet(dmth do e vete sherbeni) rreth oresh 10:00, ne oren 11:00 nisemi per te pare nje nder kalate me te vecanta ne shqiperi ate te ALI PASHE TEPELENA... nga aty nisemi per ne Dhermi... do te habiteni te shikoni ate vend aq te populluar ne vere, ne nje qetesi dhe ngrohtesi dehese...
Nga aty nisemi drejt Tiranes, rreth ores 15:00 ndalojme perseri ne llologara per nje dreke ne nje nga resorantet shume te njohura nga ju... rreth ores 21:30 do jemi ne Tirane...
Afati Fundit i Rezervimeve data 29 Prill
Kontakt: +355 69 26 41 798

0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info