VITI I RI NE SHQIPERI

155213_1612317301869_1054351783_31694699_879824_n Restorant Virgin organizon per klientet e saj darken tradicionale te nderrimit te viteve ne shoqerin e violinistit te njohur Enver Qerimi dhe grupit te tij. Ju ofrojme nje menu te pasur duke filluar nga antipastat e detit dhe te tokes qe jane specialitet i restorantit tone deri tek karkalecat ne kripe dhe gjeli tradicional.
Ejani te kalojme sebashku nje mbremje te paharruar te nderrimit te viteve.


Per prenotime dhe me shume informacion kontaktoni ne numrat e tel: 052 220232 , cel: 0695373789

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info