VITI I RI 2011 NE RESTORANTIN ROYAL

MENUJA E  VITIT TE  RI 2011 NE RESTORANTIN ROYAL
Cocktail I mireseardhjes (Champagne)
Antipaste Deti:
Torte salmoni
... Karpacio peshku
Kapesante gratine
Fileto gjuze role e mbushur me kunguj e pistakio
Njoki me pesto e kallamar ne gjalp limoni me stika pishe
Role levreku i mbushur me karkaleca e shoqeruar me patate zgare
Sorbeto
Antipaste mishi:
Mufins me gorgonzola dardhe arra
Brezaola
Feld sallate me shege
Champinjon te marinuara
Ravioli fresko me spinaq e djath asiago
Kofshe qingji e mbushur me geshtenja e shoqeruar me kuskus me hurma arabie e lajthi
-GJEL DETI ME PERSHESH
Panetone
Zemra Royal
Fruta
Vere e kuqe
Vere e bardhe
Pije freskuese
Cmimi:10.000leke personi
Femijet.5000leke personi
Mbremja eshte e shoqeruar me muzike live dhe DJ.

Per prenotime:
Adr:Blvd.''Deshmoret e Kombit'' ''Twin Towers'' Kulla 1, Kati 4. email:restaurantroyal@hotmail.com
www.hoagroupalbania.com
Tel:+355 42 280 328

Disa lloje vererash qe mund te gjeni ne restorantin Royal.

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info