UDHETIM NE BOGE, PEJE! BORE, SKI, SHTEPI ALPINE DHE BBQ

SHPENZIME VETEM 89 Euro/PERSONI, Qendrimi 2 NETE ( 3 dite )

KU PERFSHIHEN: UDHETIMI TIRANE-KUKES-PRIZREN-PEJE-PRIZREN-KUKES-TIRANE ,FJETJA ,MENGJESI ,DARKA, GUIDA
PRENOTONI NE :069 2641798

 

 


INTENERARI  SI ME POSHTE
Dita I
Nisemi te premten dt 14 ne oren 16:30
Ne oren 19:00 Kafe 30 min ne Prizren
Ne oren 21:30 ne Boge 22:00 darka


Dita II
Mengjesi ne oren 8:30
Ne oren 10:00 nisja per SKI
Ne oren 15:00 dreka
Ne oren 18:00 kthimi  ne Shtepi 18:00-20:00 Kohe e lire: lojra te ndryshme, futboll. Voliboll, bolardo etj
Ne oren 20: 00 “BBQ” muzike,Birra, Suxhuk kosove, mish etj,Prane Oxhakutme nje zjarr te madh nje moment per to mos u harruar.


Dita III
Ne oren 9:30 mengjesi
Ne 10:30-12:30 Gudie
Ne 13:00 nisja per tirane
Ne 15:00-17:00 Kohe e lire ne PRIZREN
Ne 20:00 mberritja ne Tirane
Nisja behet te premten me date 14 Janar 2011 ne oren 16:30 dhe kthimi behet te dielen dt 16 Janar 2011 ne oren 22:00.
Rezervimet duhen bere para dates 10 janar!!!
Cmimi per person eshte 89 Euro ku perfshihen mengjesi, darka, udhetimi,fjetja dhe guida, sigurisht dhe pijet ne darke ;-))))
Per te gjitha ata qe deshirojne te bejne SKI ju kushton vetem 10 euro, 5 Euro trajnimi dhe 5 euro qera e skive.
Një ofertë me e vecant se të tjerët në Boge, Peje.
Kjo do te jete vertete nje guide e vecante. Ne boge ndodhen disa shtepi alpine dy katesh ku ne katin e pare eshte guzhina, dhoma e ndenjes me oxhak dhe ne katin e dyte jane shtreterit e fjetjes. Do te jete vertete nje emocion mjaft i vecante duke festuar me iqe te juaj prane oxhakut ;-)
Nga ana tjeter do te kemi mundesi qe nje nate te pregatisim ushqim ne Zgare, Suxhuk Kosove, qofte, mish dhe birra pa fund ;-)
Aty gjendet edhe një minimarket interesant në një lokal në formën e një salloni të madh të ditës ku bashkohen grupet e mysafirëve,lidhin shoqëri,luajnë bilardo,ping pong,mshojnë veglave të ndryshme muzikore,gjersa fëmijët luajnë me lodra.
Për stinen e verës posedon kuaj për kalorin,ndërsa në stinen e dimrit,organizojnë një mini golf.
Kontakt: 0692641798
Qendra e skijimit nga këtu është 1 km

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info