KOMPLEKSI TURISTIK SHEN NIKOLLA–DHERMI

Vileta druri per 4 persona me pamje nga deti.

Kompleksi Turistik Shen Nikolla ndodhet ne anen veriore te plazhit Dhermi, buze detit.
Kompleksi eshte ne ane te rruges qe lidhe vilen qeveritare me rrugen nacionale Vlore Sarande, ne distance 2 km larg.
Ne distance 2.5 km ne Jug ndodhet qendra e fshatit Dhermi, dhe 2.5 km ne Veri ndodhet fshati Kondraqe.
Qyteti me i afert eshte Himara e cila ndodhet 17 km ne Jug pergjat rruges nacionale.
Nuk eshte i nevojshem perdorimi i automjetit gjate qendrimit, pasi kompleksi ndodhet shume prane qendres se plazhit Dhermi ku ka nje infrastrukture te zhvilluar turistike.
AKOMODIMI
Kompleksi Turistik Shen Nikolla perbehet nga vileta druri te pozicionuara te gjitha me pamje nga deti.
Viletat jane te mobiluara per kater persona, me verand e tualet me dush. Te gjitha viletat kane ajer te kondicionuar dhe televizor. Viletat jane te pajisura me nje krevat dopio dhe dy krevate teke per kater adult.
Akomodimi ka bar dhe parkim te sigurte per te gjithe pushuesit.


MOBILIMI
Te pergjithshme: * A/C * Parkim * Pamje nga deti * Ballkon * Bar * Restorant
* TV * Tualet
Dhoma: 1 krevat dopio, 2 krevate tek, 1 dollap, 1 tavolin,1 frigorifer, 4 karrige, tv, ajer i kondicionuar
Tualeti: Tualet eshte i pajisur me dush.
Te tjera: Akomodimi ofron mbulesa e peceta.

Adresa:

Plazhi Dhërmi, Albania

Cel. 0682294056
Tel. 00355682294056

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info