BORDO CLUB

Miq te "BORDO CLUB" edhe dy dite na ndajne nga nata e madhe e nderrimit te viteve ju ftojme te kalojme kete naten speciale se bashku. Nen shoqerine e muzikes live dhe kengetarve me ne ze te momentit.
Ju mirepresim ne ambientet tona per te kaluar nje nate te mrekullueshme mbushur me tingujt e muzikes live dhe surprizave te panumerta.
Per rezevime dhe cdo lloj informacioni tjeter ju lutem na kontaktoni ne numrin e cel: 0694066066

BORDO CLUB Ju Mirepret me LIVE SHOW Adresa : Rr "Siri Kodra" tek frigoriferi mbrapa karburant taci oil. Per rezervime Nr: 069 40 66 066

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info