PASHA HOLIDAY (Travel & Tours)

PASHA HOLIDAY – DESTINACIONE TE SHUMTA TURISTIKE

Zbuloni Ofertat Eksluzive per Egjiptin

Pasha Holiday eshte nje nder “tour operator”-et me te medhenj ne tregun Shqiptar.
Tek ata ju do te gjeni gjithcka, qe nga destinacionet tradicionale ne Mesdhe, Turqi, Spanje, Kroaci, Tunizi deri ne Detin e Kuq, Sharm El Sheikh Hurghada apo Oqeanin Indian.
Duke qene nje“tour operator” dhe jo thjesht Agjensi Udhetimesh  kane lidhje te drejperdrejta me Hotelet, dhe linjat ajrore duke ju siguruar nje sherbim perfekt dhe ekonomik.
Tek ata do te gjeni te gjitha llojet e Paketave Turistike me Cmime te Leverdisshme.
Eskluziviteti i tyre  eshte Egjipti me dy destinacionet kryesore Sharm El Sheikh dhe Hurghada.
Ata  ju sygjerojne vetem destinacione te cilat jane kontrolluar nga ne paraprakisht, ne menyre qe te sigurohemi mbi cilesine e pushimeve tuaja.

Misioni i tyre  eshte qe me eksperiencen e tyre 10 vjecare, t’i ofrojne klienteve  cilesi dhe persosmeri ne sherbim.
Ata jane te perkushtuar ne arritjes e kenaqesise absolute te klienteve te tyre , gje e cila i drejton drejt nje lidhje afatgjate dhe korrekte.
Stafi i tyre  eshte i fokusuar t'ju sherbej ne menyre profesionale.

E-mail: info@pasha-holiday.com

Tel: +355 (0) 44512654

Mobile Albania: +355 (0) 66 40 53 500

Sito Web: www.pasha-holiday.com

0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info