Rezidenza Jazoj

Ndodhet ne gjirin e Radhimes , ne nje ambjent me nje natyre  piktoreske ndermej Maleve dhe detit Jon , ne rrugen Nacionale Vlore - Llogare dhe vetem 10 Km.
Ne Jug - perendim , te Vlores.

Ka 20 apartamente te paisura me dhome gjumi , Kuzhine ,  servicio bar , TV , shumica me  kondicioner , banjo , dhe  lavatriçe ne dispozicion te klienteve. Te gjitha te completuara sipas stilit ITALIAN.
Ne kete rezidence do te gjeni nje hapesire te gjere per parkimin e makinave , si dhe furnizim me uje dhe drita te pa nderprere...
Me pamje nga deti dhe e rethuar nga kodrat jeshile te Radhimes , ju ofron pushime teper te kendshme. Me festa çdo  15 dite.
Per me teper kete vite, mund te veme ne sherbimin tuaj nje griljateri ne barin e rezidences Jazoj.
Per personat qe nuk kane mundesi per te levizur rezidenca jazoj ju ofron sherbim falas per tu spostuar per ne plazhe dhe per te bere shpeza.
Qdo dy dite keni mundesini per tu furnizuar me fruta dhe perime te fresketa dhe ushqime.
Kemi mundesine te organizojme eskursione ne Llogora , Dhermi , Kanine , Vlore  dhe ku te deshironi ne baze te nje preventivi.
Per argetim kemi motorrin e detit ( Moto D'acqua) .  Dhe per Femijet kemi shume lojra argetuese ,
Calcetto , Playstation , Nintendo , Basketboll , e Vollejboll  ( Kamp Sportiv ) .
Ne rezidencen Jazoj keni Mundesine te shikoni kampionatin  boteror  LIVE.
Shazllonat e plazhit nuk hyjne ne cmimin e dhomes.

Tel: 00355 682414447
Tel: 00355 682573884

http://www.rezidencajazoj.com/

Etichette:
0 Commenti

Posta un commento

Related Posts with Thumbnails
Gli autori del blog dichiarano di non essere responsabili per i commenti inseriti dai lettori. Gli autori si impegnano a cancellare nei limiti delle possibilità i commenti lesivi dell'immagine o dell'onorabilità di persone terze. Qualora dovesse sfuggire la cancellazione di commenti lesivi lo si comunichi all'indirizzo e-mail: info@vacanzeinalbania.info